Nieruchomości

Awatar użytkownika
Carol21
Posty: 267
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Nieruchomości

Post autor: Carol21 »

Zastanawiam się ostatnio nad tym, gdzie znajdę najlepsze oferty kupna nieruchomości. Znacie się na tym i możecie coś polecić? Do tej pory trafiłem w internecie na taką stronę https://www.nieruchomosci.orange.pl/ . Co o niej sądzicie? Może ktoś z was z niej już korzystał? Koniecznie dajcie znać, czekam na wasze odpowiedzi.
Konferencja: zgromadzenie ludzi nie mogących indywidualnie nic zrobić, którzy zebrali się, by dojść wspólnie do wniosku, że nie można nic zrobić.

Dedektywka
Posty: 21
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:26 pm

Re: Nieruchomości

Post autor: Dedektywka »

Jest wiele stron z ofertami. Ale oferta ofercie nierówna. My prosiliśmy o pomoc, bo się nie znamy na kruczkach prawnych i wszystkich przepisach. Pomógł nam pan Łukasz z biura nieruchomości Tobis tobism/pl/.

fikel76
Posty: 622
Rejestracja: wt mar 09, 2021 2:56 pm

Re: Nieruchomości

Post autor: fikel76 »

Nie zawsze sprawa nieruchomości jest łatwa i oczywista. W moim przypadku na pewno przyda się oddłużanie nieruchomości. Takie usługi ma w swojej ofercie firma GRB Nieruchomości. Jako, że mają duże doświadczenie w tym temacie, naprawdę warto im zaufać. :)

Greta
Posty: 180
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:55 am

Re: Nieruchomości

Post autor: Greta »

Jeżeli chodzi o nieruchomości to polecam wykorzystać możliwości tej strony neodom/pl/ gdzie masz zebrane oferty z Warszawy, Kielc, Wrocławia czy Krakowa. Znajdziesz interesującą cię nieruchomość dzięki wyszukiwarce a resztę pomoże ci ogarnąć agent który pokaże jak i ułatwi uzyskanie finansowania.

małwa
Posty: 88
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:07 am

Re: Nieruchomości

Post autor: małwa »

W tej kwestii można wiele powiedzieć, ale myślę, że hasło, jakie zaraz podam, najbardziej będzie Wam odpowiadało. Grupowe inwestowanie w nieruchomości miałam na myśli. Można powiedzieć, że to sposób na pewny zysk, niemniej jednak ma swoje minusy. Na przykład jako inwestorzy, nie mamy nad tym kontroli. Jak się na to zapatrujecie?

rebecca
Posty: 184
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:47 pm

Re: Nieruchomości

Post autor: rebecca »

Jak szukasz nieruchomości to postaw na stolicę i ofertę tego dewelopera slawbud/pl/o-nas/ Ma on świetnie wykończone nieruchomości w różnych lokalizacjach w atrakcyjnej cenie więc na pewno będziesz zadowolony. Żeby było ci jeszcze łatwiej to pomogą uzyskać finansowanie.

fatima
Posty: 159
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:08 pm

Re: Nieruchomości

Post autor: fatima »

Jeśli zależy Ci na zakupie nowoczesnego mieszkania to myślę, że spodobać Ci się mogą mieszkania, które ma w ofercie deweloper lublin: galadom/pl/ . Ten deweloper oferuje mieszkania w różnych lokalizacjach w Lublinie. Myślę, że Ci się spodobają.

Ewka
Posty: 116
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:04 pm

Re: Nieruchomości

Post autor: Ewka »

Zastanawialiście się może kiedyś, czym jest zasiedzenie nieruchomości? Jeśli nie to zerknijcie do artykułu na stronie ggk-kancelaria/pl/blog/prawo-i-postepowanie-cywilne/zasiedzenie-nieruchomosci-co-to-jest-jak-sie-bronic/ . Tu dowiedzcie się, na czym polega zasiedzenie i jak się przed nim bronić. Jeśli macie np. jakieś działki rolne to warto się tym zainteresować, aby uniknąć problemów.

dobraty
Posty: 287
Rejestracja: sob lip 18, 2020 1:57 pm

Re: Nieruchomości

Post autor: dobraty »

By zainwestować w kupno nieruchomości trzeba mieć pieniądze. Dlatego ja postanowiłam zacząć oszczędzać. Przez przypadek trafiłam na bardzo dobrze opracowaną stronę tu assay/pl/blog/czeste-bledy-w-oszczedzaniu/ Pokazano jakie błędy w oszczędzaniu popełniają oszczędzający. Jak się okazuje i oszczędzać trzeba sie nauczyć. Może i was zainteresują te informacje.

zaradna
Posty: 319
Rejestracja: sob cze 13, 2020 11:12 am

Re: Nieruchomości

Post autor: zaradna »

Inwestowanie oszczędności w nieruchomości to moim zdaniem bardzo dobra propozycja. Ja ostatnio dużo słyszałam o biurze nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro nieruchomości jest na rynku od 2007r. Ma w ofercie mieszkania i domy na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju.

ODPOWIEDZ