Wybór studiów

Awatar użytkownika
Jadij65
Posty: 512
Rejestracja: śr lip 03, 2019 7:07 am

Wybór studiów

Post autor: Jadij65 »

Zależy Ci na pójściu na studia, ale nie wiesz na jaką uczelnię warto się zdecydować? Szukasz ciekawych kierunków? Ze swojej strony mogę Ci polecić https://wseh.pl/pl/page/vademecum-kandy ... kroku.html . Sam do nich uczęszczam i jestem mega zadowolony z nauczania. Ciężko obecnie znaleźć lepszą ofertę.
All you need is love

mnika
Posty: 119
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:56 am

Re: Wybór studiów

Post autor: mnika »

Kierunki medyczne takie jak fizjoterapia czy pielęgniarstwo są bardzo przyszłościowe :) ja sama złożyłam papiery na pielęgniarstwo na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. Polecam, zajęcia świetne, bardzo dużo ćwiczeń i praktycznej nauki zawodu. Umiarkowane czesne, dogodna lokalizacja.

nowa
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:46 pm

Re: Wybór studiów

Post autor: nowa »

Ten rok akademicki u nas było bardzo mało ćwiczeń. Tylko to co było niezbędne. Mam niedosyt zajęć praktycznych. W przyszłym roku mamy nadrabiać. Będziemy zaliczać zajęcia zaległe. Więcej czasu poświęcałam na naukę własną i zajęcia on line. Nowością dla mnie były dyskusje on line i korzystanie z platformy do dzielenia się notatkami NOTATEK/pl Ostatnio pobierałam taki materiał notatek.pl/wyklad-systemy-ochrony-informacji-niejawnych

fikel76
Posty: 622
Rejestracja: wt mar 09, 2021 2:56 pm

Re: Wybór studiów

Post autor: fikel76 »

Kierunkiem, który przyda Ci się niemalże w każdej branży jest zarządzanie. Jest wiele uczelni, które posiadają go w swojej ofercie. Jednym z nich jest vizja/pl/studia-wyzsze/zarzadzanie,wk6.html :-).

Greta
Posty: 180
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:55 am

Re: Wybór studiów

Post autor: Greta »

Jeśli chodzi o wybór studiów to trzeba dobrze dobierać bo to wybór na lata i od niego zależy czy będziesz dobrze zarabiać. Polecam kierunki lingwistyczne i techniczne bo jest na nie wzięcie i możesz je studiować tutaj ult.edu/pl/studia/filologia-angielska-2/ Uczelnia ma świetne opinie i na pewno zapewni ci świetlaną przyszłość.

ODPOWIEDZ