Organizacja konferencji we Wrocławiu

Awatar użytkownika
Jadij65
Posty: 512
Rejestracja: śr lip 03, 2019 7:07 am

Organizacja konferencji we Wrocławiu

Post autor: Jadij65 »

Cześć, zastanawiam się ostatnio nad zorganizowaniem konferencji we Wrocławiu, jednak nie wiem na jaką firmę się zdecydować. Macie już może w tym doświadczenie i polecicie coś sprawdzonego? Dużo dobrego w internecie słyszałem o tej stronce http://www.terminalhotel.pl/centrum-kon ... e-wroclaw/ . Z tego co widzę to mają oni całkiem pozytywne opinie. Dodatkowo posiadają oni całkiem przestronne sale. Warto się na nich zdecydować?
All you need is love

bolko
Posty: 117
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:08 pm

Re: Organizacja konferencji we Wrocławiu

Post autor: bolko »

Cześć. Ja właśnie dostałam takie zadanie od szefa, aby zająć się organizacją takiej konferencji ale nie koniecznie we Wrocławiu lecz w Warszawie. Mimo że wydaje się tao proste, ale dla mnie takie nie jest. Nigdy do tej pory nie robiłam takich konferencji dlatego też nie wiem od czego w ogóle zacząć. Wtedy koleżanka z pracy powiedziała mi o agencji Eventomi z usług której zazwyczaj korzystają. Dzięki temu nie muszę się o nic martwić bo ta agencja doskonale zna się na tej branży

aya_juki
Posty: 82
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:20 pm

Re: Organizacja konferencji we Wrocławiu

Post autor: aya_juki »

Nigdy nie lubiłam wystąpień przed publicznością, jednak praca zobowiązuje więc musiałam się odpowiednio przygotować. Niedawno miałam prowadzić konferencję więc postanowiłam odpowiednio się przygotować do przemówienia. Znalazłam bardzo fajne materiały na stronie taniomania/pl/t/mow-jak-mowca , świetnie opracowane i doskonałe dla każdego, kto chce podszlifować umiejętności mówcze.

ODPOWIEDZ