Drukarka do biura

syrena
Posty: 68
Rejestracja: pn maja 18, 2020 5:02 pm

Re: Drukarka do biura

Post autor: syrena »

Może spodoba Ci się ta wielofunkcyjna HP OfficeJet 6950? Ja już z niej korzystam i sprawdza się świetnie. Ma funkcję drukowania, kopiowania, faksowania. Przydaje się w moim małym biurze. Nawet znalazłam sklep, w którym kupię do niej odpowiednie i oryginalne tusze drukuj24/pl/drukarka/hp-officejet-6950.html . Jak na tak dobre produkty to ceny oferują konkurencyjne.

zaradna
Posty: 319
Rejestracja: sob cze 13, 2020 11:12 am

Re: Drukarka do biura

Post autor: zaradna »

W biurze też przydadzą się dobrej klasy laptopy. Może zainteresuje was ta oferta tu itnes/pl/notebooki/notebooki-apple/ Ja z tej oferty bym wybrała Ultrabook z serii laptopów biznesowych MacBook Air 13 produkowanych przez firmę Apple. To wytrzymały i poręczny sprzęt, na którym można pracować nie tylko w biurze.

Awatar użytkownika
Egon1987
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 26, 2020 1:59 am

Re: Drukarka do biura

Post autor: Egon1987 »

Macie może jeszcze jakieś propozycje? Dajcie znać.
Miłość jest ślepa. Im mocniej się kogoś kocha, tym bardziej irracjonalnie się postępuje.

Domis3223
Posty: 34
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:49 pm

Re: Drukarka do biura

Post autor: Domis3223 »

Wiadomo drukarka w biurze to bardzo ważna rzecz, ale równie ważną jest niszczarka, a często zapominamy o jej kupnie i korzystaniu z niej. Przez co dane naszych klientów mogą się dostać w niepowołane ręce, a należy dbać o to żeby tak się nie stało, dlatego warto zajrzeć do sklepu Bergmann i wybrać odpowiednia do swojej firmy.

Hela34
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:53 pm

Re: Drukarka do biura

Post autor: Hela34 »

Szukając innych artykułów do biura polecam to miejsce - biurwa/pl/papier-kancelaryjny Jest tam wszystko to, co przy codziennej pracy w biurze jest niezbędne. Cenowo wychodzi bardzo korzystnie, a czasami też trafiają się promocje czy gratisy. Sama lubię takie rzeczy zamawiać z górką, żeby nie zabrakło chociażby papieru w najmniej odpowiednim momencie.

wędrowiec
Posty: 258
Rejestracja: czw mar 11, 2021 6:35 pm

Re: Drukarka do biura

Post autor: wędrowiec »

Jeśli mowa o kupnie niszczarek do biura to warto zapoznać się z ofertą tu niszczeniedokumentow.eu/ Tu jest wybór wysokiej jakości niszczarek. Niszczarki te są przystosowane do niszczenia dokumentacji papierowej, jak i płyt CD/DVD czy kart kredytowych. Niszczenie dokumentów będzie zgodnie z aktualnymi przepisami.

lizanna
Posty: 222
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:24 pm

Re: Drukarka do biura

Post autor: lizanna »

Skoro jesteśmy przy tym temacie to zostawię namiar na sprawdzony serwis drukarek i kserokopiarek, który znajduje się w Poznaniu obslugaserwisowa/pl/serwis-naprawa-drukarek/ . Jakiś czas temu pojawił się problem z naszą biurową drukarką, to właśnie fachowiec z tego serwisu ją naprawiał i zrobił to naprawdę profesjonalnie

fikel76
Posty: 622
Rejestracja: wt mar 09, 2021 2:56 pm

Re: Drukarka do biura

Post autor: fikel76 »

Myślę, że obecnie to nie ma żadnego znaczenia czy swoje wydruki wyślemy online czy zaniesiemy do drukarni. I tak je otrzymamy w takiej samej formie, nie ma różnicy dla mnie czy odbierzemy osobiście czy przyniesie nam kurier. Nie wiem jak z wydrukami 3D, bardzo mnie interesuje ostatnio ten temat, przeglądam jakie możliwości daje taki druk. Warto sprawdzić tutaj firmę cubicinch/pl/oddzial/krakow/ .

pati
Posty: 139
Rejestracja: czw paź 01, 2020 2:12 pm

Re: Drukarka do biura

Post autor: pati »

Najlepszym wyborem będzie zdecydowanie książka do druku: https://printika.pl/produkty/druk-ksiazek/. Polecam ich usługi z własnego doświadczenia. Wiele razy korzystałam i zawsze wszystko było w najlepszym porządku. Warto zapoznać się bliżej z ich ofertą.

Ewka
Posty: 116
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:04 pm

Re: Drukarka do biura

Post autor: Ewka »

W biurze często używa się drukarek i kserokopiarek, dlatego moim zdaniem najlepiej postawić na profesjonalne urządzenia, które wytrzymają intensywna eksploatację. Szeroki wybór urządzeń drukujących oferuje firma https://inprosystem.pl/sklep/ . U nich możecie zarówno kupić drukarki i kserokopiarki, jak i wydzierżawić te urządzenia.

ODPOWIEDZ