Jak zawiesić działalność gospodarczą

Awatar użytkownika
simonwron

Jak zawiesić działalność gospodarczą

Post autor: simonwron »

Wiele osób zmaga się z tym problemem. Na szczęście jest ten artykuł banki24/com/pl/zawieszenie-dzialalnosci-gospodarczej-najwazniejsze-informacje/, który dokładnie omawia ten problem. Bardzo przydatne.
"Chytrzy są po to, aby ich nabierali chytrzejsi."

Awatar użytkownika
rajek

Re: Jak zawiesić działalność gospodarczą

Post autor: rajek »

Niestety nic nie wiem na ten temat. Może ktoś inny Ci pomoże?
Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie.

anya

Post autor: anya »

A może warto jednak popracować nad swoim biznesem i od nowa jednak wszystko uruchomić. Jak prowadzisz biznes gastronomiczny, warto byłoby kupić nowsze sprzęty typu wyciskarka do soków ręczna. Takie, które usprawnią różne działania i dostarczą świeżych napojów oraz posiłków klientom.

elfi

Post autor: elfi »

A ja jestem ciekawa, czy działalność franczyzową można zawiesić? Chcę tu rentownafranczyza/pl/ sprawdzić możliwości w tym zakresie i muszę się dowiedzieć, jak to dokładniej działa. Myślę też, że wszystko będzie dla mnie, więc jeśli już, to pośrednictwo ubezpieczeń mogłabym wpisać. A tu Open Brokers można otworzyć. Filię dokładniej.

lizanna

Post autor: lizanna »

Nie radziłabym zawieszać, tylko znaleźć rozwiązanie. Znajomy miał problem, ale dowiedział się jak zarządzać zleceniami cyklicznymi i wyszedł na prostą. Poszukaj nowoczesnych rozwiązań.

lisowa

Post autor: lisowa »

Jeśli chcecie poczytać ciekawe artykuły na temat biznesu to koniecznie zajrzyjcie na https://adrianpakulski.pl/biznes/dlacze ... siebiorcy/ Myslę, że będziecie zadowoleni. Mi bardzo podoba się styl pisania autora i jego wiedza na temat biznesu.

fikel76

Post autor: fikel76 »

Jeśli natomiast rozważalibyście otwarcie własnego biznesu i zastanawialibyście się nad tym, gdzie zlokalizować biuro, proponowałbym rozważyć skorzystanie z oferty biura wirtualnego. Tutaj: https://www.pless.pl/wiadomosci/66987-w ... -dla-firmy można przeczytać świetny artykuł na ich temat.

rucik

Post autor: rucik »

Interesuje mnie kierowanie zespołem rozproszonym dokładniej chciałabym wykonać. W mojej firmie pracuje wiele osób z różnych narodowości i kultur i zastanawiam się, czy nie dobrać do tego odpowiedzi. Dajcie znać, co sądzicie, jakie macie informacje, na co stawiacie ogólnie w swoim wyborze.

Awatar użytkownika
filiżanka

Post autor: filiżanka »

Poszukaj informacji na ten temat w internecie. Tam znajdziesz rzetelne źródła.
Życie znaczy ryzyko. Każde życie, które unika ryzyka, unika też życia. Każde życie musi być pełne porażek. Jeśli nie, to znaczy, że nie jesteś na dobrej drodze.

ODPOWIEDZ