Jak zawiesić działalność gospodarczą

Awatar użytkownika
simonwron

Jak zawiesić działalność gospodarczą

Post autor: simonwron »

Wiele osób zmaga się z tym problemem. Na szczęście jest ten artykuł banki24/com/pl/zawieszenie-dzialalnosci-gospodarczej-najwazniejsze-informacje/, który dokładnie omawia ten problem. Bardzo przydatne.
"Chytrzy są po to, aby ich nabierali chytrzejsi."

Awatar użytkownika
rajek

Re: Jak zawiesić działalność gospodarczą

Post autor: rajek »

Niestety nic nie wiem na ten temat. Może ktoś inny Ci pomoże?
Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie.

anya

Post autor: anya »

A może warto jednak popracować nad swoim biznesem i od nowa jednak wszystko uruchomić. Jak prowadzisz biznes gastronomiczny, warto byłoby kupić nowsze sprzęty typu wyciskarka do soków ręczna. Takie, które usprawnią różne działania i dostarczą świeżych napojów oraz posiłków klientom.

elfi

Post autor: elfi »

A ja jestem ciekawa, czy działalność franczyzową można zawiesić? Chcę tu rentownafranczyza/pl/ sprawdzić możliwości w tym zakresie i muszę się dowiedzieć, jak to dokładniej działa. Myślę też, że wszystko będzie dla mnie, więc jeśli już, to pośrednictwo ubezpieczeń mogłabym wpisać. A tu Open Brokers można otworzyć. Filię dokładniej.

lizanna

Post autor: lizanna »

Nie radziłabym zawieszać, tylko znaleźć rozwiązanie. Znajomy miał problem, ale dowiedział się jak zarządzać zleceniami cyklicznymi i wyszedł na prostą. Poszukaj nowoczesnych rozwiązań.

lisowa

Post autor: lisowa »

Jeśli chcecie poczytać ciekawe artykuły na temat biznesu to koniecznie zajrzyjcie na https://adrianpakulski.pl/biznes/dlacze ... siebiorcy/ Myslę, że będziecie zadowoleni. Mi bardzo podoba się styl pisania autora i jego wiedza na temat biznesu.

fikel76

Post autor: fikel76 »

Jeśli natomiast rozważalibyście otwarcie własnego biznesu i zastanawialibyście się nad tym, gdzie zlokalizować biuro, proponowałbym rozważyć skorzystanie z oferty biura wirtualnego. Tutaj: https://www.pless.pl/wiadomosci/66987-w ... -dla-firmy można przeczytać świetny artykuł na ich temat.

ODPOWIEDZ