dbanie o samochód

Domis3223
Posty: 34
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:49 pm

Re: dbanie o samochód

Post autor: Domis3223 »

Przychodzi zima, przed nami sól na ulicach co nie za fajnie działa na podwozie naszego samochodu. Dlatego ważne żeby to często opłukiwać. Jednak jeśli chodzi o całościowe mycie auta na mrozie, to nie mam sposobu na to za bardzo, bo nie posiadam żadnego garażu. Zna ktoś z was jakieś wyjście z takiej sytuacji?

Kobietaewka77
Posty: 28
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:05 pm

Re: dbanie o samochód

Post autor: Kobietaewka77 »

A jak macie wyposażone Wasze auto? Moim zdaniem w każdym samochodzie powinna się znaleźć kamera cofania. Możecie taki gadżet zamówić na przykład w sklepie internetowym smartcams/pl/46-kamery-cofania-w-ramce - i to po całkiem niewygórowanej cenie ;) Polecam ;)
Moje auto wygląda jak centrum dowodzenia samolotu, jest wyposażone w prawie wszystko, co można kupić u https://carsed.seat-auto.pl/modele/nowa-ibiza, często tam zaglądam i zawsze znajdę cos czego jeszcze nie posiadam. Także jak każda kobieta choruje na zakupy, tylko nie ubrań, lecz wszystko, co najlepsze dla mojego auta.

aya_juki
Posty: 82
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:20 pm

Re: dbanie o samochód

Post autor: aya_juki »

Jesień i zima to niestety zdradliwe pory, szybko zapada zmrok a co za tym idzie widoczność na drogach jest ograniczona. Ja miałam drobny problem z lewym reflektorem, co prawda światło padało na jezdnię ale wydawało mi się to za słabe. Udałam się do reflektory.autogamma/pl/index.php/uslugi . Panowie wyczyścili mi klosz reflektora, wymienili żarówki i teraz nie boję się już jeździć po zmroku

fatima
Posty: 159
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:08 pm

Re: dbanie o samochód

Post autor: fatima »

Zadbaj też odpowiednio o Twój kluczyk keyless. Musisz wiedzieć, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie takiego kluczyka. W artykule e-keyless/pl/zabezpieczenia-keyless-i-zasada-dzialania znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

elfi
Posty: 159
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:06 pm

Re: dbanie o samochód

Post autor: elfi »

Dbam o swój samochód jak tylko umiem. Dlatego nie przestaję wciąż myśleć, co jeszcze mogę zrobić. I wyszło na to, że powłoka ceramiczna detailkingkrakowpoludnie/pl/powloki/ jest fajną sprawą. Kładliście ją kiedyś?

kamilka45
Posty: 12
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:57 pm

Re: dbanie o samochód

Post autor: kamilka45 »

Jak dba się o samochód to też należy pomyśleć o dobrym zapotrzebowaniu na ubezpieczenie. Widziałam ciekawe propozycje ostatnio na najtansze-ubezpieczenia/pl/ . Jak dla mnie to super propozycja w dobrej cenie z różnymi możliwościami ubezpieczenia.

Marzena21
Posty: 24
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:55 pm

Re: dbanie o samochód

Post autor: Marzena21 »

Jeżeli ciekawi Cię właśnie ten temat to miej na uwadze, iż znam miejsce, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej nadzwyczaj wartościowych informacji na ten temat. Rekomenduję w wolnej chwili ponieważ faktycznie warto według mnie - uzywaneidostawcze/pl .

boho
Posty: 63
Rejestracja: pn paź 12, 2020 1:09 pm

Re: dbanie o samochód

Post autor: boho »

Dbanie o samochód oczywiście jest bardzo ważne, ale nie zapominajmy także o tym, aby pamiętać także o ubezpieczeniu naszego samochodu. Wiadomo, że najtańsze OC jest dla nas bardzo dobrym rozwiązaniem lecz nie zawsze takie możemy znaleźć. Słyszałam, że teraz ma duże znaczenie także marka samochodu. Więc szukałam dobrej porównywarki i tak trafiłam na tę mfind/pl/marki-oc/mercedes-benz/ dzięki której mam bardzo dobre OC i za rozsądną cenę.

tumba
Posty: 57
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:09 am

Re: dbanie o samochód

Post autor: tumba »

Różnego rodzaju części zamienne oraz akcesoria do auta znajdziecie tutaj autocaros/pl/ . Prosta w obsłudze wyszukiwarka pomoże szybko znaleźć to, czego szukamy. Oczywiście można tam zrobić zakupy online, co jest nie tylko bardzo praktyczne, ale również bezpieczne. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

pati
Posty: 139
Rejestracja: czw paź 01, 2020 2:12 pm

Re: dbanie o samochód

Post autor: pati »

Można dbać - ale jak będzie chciał to i tak się zepsuje :) Piszę to z własnego doświadczenia. Moje auto popsuło się na środku Poznania i dzwoniłam po holowanie Poznań i okolice Pomoc Drogowa Lidia Buda: holowanie.i-poznan/pl/ . To był bardzo dobry wybór.

ODPOWIEDZ