Wypożyczalnia aut

Awatar użytkownika
Carol21
Posty: 267
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Wypożyczalnia aut

Post autor: Carol21 »

Witam! Tak jak w tytule. Chciałbym skorzystać z wypożyczalnia aut w Warszawie . Może ktoś z was miał okazję wynajmować u nich samochód? Z tego co widzę to mają niezłą flotę pojazdów i do tego świetne ceny. Faktycznie będzie to odpowiedni wybór czy może lepiej szukać czegoś innego w Warszawie? Dajcie znać proszę, dzięki za pomoc!
Konferencja: zgromadzenie ludzi nie mogących indywidualnie nic zrobić, którzy zebrali się, by dojść wspólnie do wniosku, że nie można nic zrobić.

fikel76
Posty: 622
Rejestracja: wt mar 09, 2021 2:56 pm

Re: Wypożyczalnia aut

Post autor: fikel76 »

Ja wypożyczałam auto długo ale nie opłaca mi się to już i kupuję jakieś. Na razie będę jeździć autem mojego taty tylko tutaj beesafe/pl/porady/ubezpieczenie-oc-na-inna-osobe-niz-wlasciciel/ sprawdzam jak wygląda jego ubezpieczenie na inną osobę niż właściciel.

lizanna
Posty: 222
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:24 pm

Re: Wypożyczalnia aut

Post autor: lizanna »

Jeśli rzadko się uzywa samochód to nie ma sensu go kupować. W razie jakiegoś wyjazdu lepiej po prostu wypożyczyć, będą niższe koszty. I z mojej strony mogę polecić wypożyczalnię Flex Rent , która działa w kilku miastach w Polsce

celina29
Posty: 136
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:33 pm

Re: Wypożyczalnia aut

Post autor: celina29 »

Jeśli szukasz sprawdzonej wypożyczalni to sprawdź ich https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia- ... -warszawa/ . Mają przystępne ceny, a flota jest bogata, więc możesz wybrać auto, które Ci odpowiada. Poza tym to wygodna opcja, bo wszystkie formalności załatwisz online, a dodatkowo opiekun pojazdu może go podstawić pod Twój dom.

ODPOWIEDZ