Naprawy powypadkowe

Awatar użytkownika
Carol21
Posty: 267
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Naprawy powypadkowe

Post autor: Carol21 »

W zeszłym tygodniu miałem stłuczkę - ze względu na duże oblodzenie, kierowca nie zdążył wyhamować i wjechał w tył mojego samochodu. Szukam lakierni samochodowej, która zajmuje się kompleksową naprawą powypadkowa. Najbardziej zależy mi na tym, aby auto zostało odholowane i żebym na czas naprawy dostał samochód zastępczy - moglibyście mi coś polecić? A może ktoś z was korzystał z usług lakierni https://autolakiernik.pl/? Z tego co widzę, to posiada bardzo dobre opinie i działa na terenie Katowic. Moglibyście się wypowiedzieć na jej temat? Będę bardzo wdzięczny!
Konferencja: zgromadzenie ludzi nie mogących indywidualnie nic zrobić, którzy zebrali się, by dojść wspólnie do wniosku, że nie można nic zrobić.

fikel76
Posty: 622
Rejestracja: wt mar 09, 2021 2:56 pm

Re: Naprawy powypadkowe

Post autor: fikel76 »

Powypadkową naprawę miałem niedawno i nawet dostałem odszkodowanie większe niż wyniosła naprawa. Tutaj beesafe/pl/kalkulator-oc-ac/ mam ubezpieczenie wykupione więc jak chcecie takie odszkodowania dostawać to polecam.

pati
Posty: 139
Rejestracja: czw paź 01, 2020 2:12 pm

Re: Naprawy powypadkowe

Post autor: pati »

Warto też wiedzieć, gdzie samochód serwisować. Jeśli jesteście posiadaczami aut marki Volvo to polecam Wam ten serwis samochodów w Olsztynie: nordauto-olsztyn.volvocars-partner/pl/o-nas/serwis-samochodow-w-olsztynie/. Z pewnością będziecie zadowoleni.

lisowa
Posty: 219
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:14 pm

Re: Naprawy powypadkowe

Post autor: lisowa »

ja widziałam, że Firma Unital ma w swojej ofercie bardzo duży wybór ramek do tablic rejestracyjnych. Są wykonane z różnych materiałów. Zobacz sobie jeśli nadal szukasz ramki do swojej rejestracji.

different
Posty: 22
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:42 pm

Re: Naprawy powypadkowe

Post autor: different »

Naprawy po wypadkach zazwyczaj są drogie, szczególnie, gdy mamy na przykład auto z salonu. W tej kwestii raczej osoby decydują się na autocasco - w tym i ja. Na stronie 24tp/pl/n/90425 jest wyjaśniony zakres takiej polisy. Sama miałam wypadek i koszty naprawy wyniosły kilka tysięcy złotych - płacąc to z własnej kieszeni raczej bym się zapłakała.

karka
Posty: 258
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 10:37 am

Re: Naprawy powypadkowe

Post autor: karka »

A skoro już o wypadkach mowa, to w jaki sposób szukacie pomocy drogowej, kiedy coś przytrafi się Wam na drodze? Ja ostatnio trafiłam na fajny artykuł na stronie internetowej tanieholowanie24h/pl/jak-znalezc-pomoc-drogowa-w-kielcach/, z którego dowiedziałam się, jak taką pomoc znaleźć na terenie Kielc i okolic ;) Jeśli macie chwilę wolnego czasu, to i Wam polecam się z nim zapoznać ;)

ODPOWIEDZ