Wakacje z dzieckiem nad morzem

Awatar użytkownika
Losae45
Posty: 98
Rejestracja: pt sie 02, 2019 7:07 am

Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: Losae45 »

Zastanawiacie się, gdzie wyjechać z dzieckiem nad morze? Jeśli tak, to zdecydowanie mogę wam polecić ten link http://lazurowabryza.pl/wakacje-nad-morzem-z-dzieckiem/ . Jest to naprawdę wspaniałe miejsce. Sam ostatnio byłem tam razem z moim dzieckiem i muszę powiedzieć, że nie zawiodłem się. Polecam gorąco wszystkim zainteresowanym!
Przeznaczenie. Predestynacja. Coś co nieuniknione.

Kobietaewka77
Posty: 28
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:05 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja w tym roku odwiedziłam zupełnie nowe miejsce, ani nad morzem, ani w górach, lecz z dala od tłumów ludzi. Jestem bardzo zadowolona ze swojej decyzji, bo wakacje były udane. Wyjechaliśmy z rodzina do hotelu Sułkowski hotelsulkowski/pl/. Bardzo fajne miejsce, także u mnie jest już wpisane na listę fajnych miejsc na wakacje.

Domis3223
Posty: 34
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:49 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: Domis3223 »

Wakacje z dzieckiem to nic fajnego zwłaszcza dla rodziców i nad morzem, gdzie co kawałek cos sprzedają, dziecko zawsze cos chcę i trzeba chodzić, a przecież dziecko zawsze nogi bolą. My jednak postawiliśmy na wakacje na wodzie, czyli rejs statkiem unityline/pl/rozklad. Jest to bardzo fajne, ponieważ zapewniają wiele atrakcji dla dzieci i praktycznie przez cały dzień jest zajęte, a my mogliśmy sobie odpocząć.

elfi
Posty: 159
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:06 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: elfi »

Skoro taka podróż się szykuje, to pewnie macie problem z noclegiem? Na pewno przydałby Wam się tani i duży domek nad morzem , to prawda? Jeśli tak, to ja zdecydowanie podpowiadam, co możecie zrobić. Sprawdźcie proszę sobie e-turystę. Tutaj na pewno znajdziecie odpowiednie miejsce noclegowe, a rozmawiać będzie z właścicielami obiektów.

tumba
Posty: 57
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:09 am

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: tumba »

Pamiętajcie, żeby aktywnie spędzać ten czas. Dzięki temu odpocznie nie tylko wasze ciało, ale i umysł. Jeśli nie macie pomysłu co zwiedzić, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj blueapart/pl/blog/72/ocean-park-we-wladyslawowie . Macie tam bowiem namiar na ciekawy artykuł na temat Ocena Parku we Władysławowie. Miejsce naprawdę godne odwiedzenia. Jest tam również wiele innych ciekawych atrakcji.

anya
Posty: 203
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:50 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: anya »

A może warto byłoby wybrać się na Kaszuby? Tam przecież można naprawdę wiele ciekawych atrakcji znaleźć dla siebie. Co do miejsca, gdzie warto się zatrzymać, to ja postawiłabym Hotel Bory Tucholskie . Jest tam bardzo ładnie i komfortowo. Tam można wypocząć wręcz po królewsku.

klasyka
Posty: 47
Rejestracja: sob lis 14, 2020 1:24 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: klasyka »

Wakacje tuż tuż,bez względu na to czy wybierzemy się na nie tylko z dziećmi czy też zabierzemy całą swoją rodzinkę zawsze są to dość wysokie koszty.By nieco sobie ulżyć,by wspomóc budżet domowy,warto zaciągnąć choćby niewielką pożyczkę.Rodzajów pożyczek jest wiele,ale chyba najszybciej i najłatwiej dostać pożyczkę bez zaświadczenia o dochodach udziele-pozyczki/pl/pozyczki-prywatne-bez-zaswiadczen-o-dochodach/

karka
Posty: 258
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 10:37 am

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: karka »

A czy ktoś z Was miał może kiedykolwiek okazję wypoczywać w Mrzeżynie nad polskim morzem, a dokładniej w hotelu Zalewski? Ja ostatnio widziałam jego ofertę na stronie internetowej hotelzalewski/pl/ i muszę przyznać, że bardzo mi się ona spodobała ;) Fajnie, że w hotelu jest duży basen oraz strefa Wellness ;) Pokoje też wyglądają na bardzo komfortowe ;)

Karusia
Posty: 135
Rejestracja: pt paź 30, 2020 10:41 am

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: Karusia »

W obecnych czasach dobrze jest postawić na jakąś izolacje, dlatego bardzo popularne stały się przyczepy kempingowe i odpoczynek właśnie w taki sposób. Czytałam tutaj unilink/pl/porady/jazda-z-przyczepa-kempingowa-technika-i-zasady o tym co zrobić, żeby taka jazda była bezpieczna.

lisowa
Posty: 219
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:14 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: lisowa »

Ja dzisiaj trafiłam na dom wakacyjny na Mazurach i zastanawiam się nad wynajęciem go w grudniu. Dom jest duży, bardzo ładnie urządzony. Można w nim spokojnie odpocząć lub zorganizować rodzinną imprezę. Spokojnie zmieści się tam 20 osób.

ODPOWIEDZ