Zabieg estetyczny

fatima
Posty: 158
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:08 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: fatima »

A co sądzicie o chirurgii plastycznej? Zdecydowalibyście się na tego typu zabiegi? Jednym z nich jest na przykład plastyka ramion: zagielmed/pl/oferta/opisy-zabiegow/chirurgia-plastyczna/konczyny-gorne/plastyka-obwislych-powlok-ramion/ . Dla wielu osób tego typu zabiegi to wręcz zbawienie.

lisowa
Posty: 219
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:14 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: lisowa »

Ja bardzo lubię ten gabinet kosmetyczny Świdnik - gabinetbiolift/pl/ Chodze tam na różne zabiegi poprawiające wygląd mojej cery i manicure. Cieszę się, że po długim czasie znowu zaczęłam o siebie dbać. Dzięki temu czuję się dużo lepiej.

fikel76
Posty: 622
Rejestracja: wt mar 09, 2021 2:56 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: fikel76 »

A co powiecie na shar-pol/pl/ ? Niedawno właśnie postanowiłam tutaj sprawdzić ofertę, jeśli chodzi o sprzęt dobrej jakości, do gabinetu medycyny estetycznej. Powiem Wam, że na pewno będziecie z wyboru zadowoleni, bo obsługę klienta mają na bardzo wysokim poziomie.

fikel76
Posty: 622
Rejestracja: wt mar 09, 2021 2:56 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: fikel76 »

Moja siostra robiła zabiegi medycyny estetycznej i uważa, że jak najbardziej wszystko jest dla ludzi. Ma kilka rzeczy w sobie poprawionych i nie ukrywa, że czuję się lepiej i zdecydowanie bardziej atrakcyjnie. Różnego rodzaju zabiegi robiła u Pani Klaudii z klinikazmuda/pl klinikazmuda.pl/ . Jeśli chodzi o kwestie związane z zabiegami medycyny estetycznej, to powinniście zawsze stawiać na jak najlepsze miejsca, czyli na tą klinikę.

mnika
Posty: 119
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:56 am

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: mnika »

a czy ktoś z Was wypełniał może tzw dolinę łez kwasem hialuronowym jak to jest tu opisane https://www.klinikasfera.pl/dolina-lez/ ? Jak efekty? Myślę coraz częściej o tym by zapisać się do tej Sfery na zabieg.

Greta
Posty: 180
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:55 am

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: Greta »

Jeżeli szukasz w stolicy kliniki która oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej to odwiedź to miejsce https://the-clinic.pl/ Oni zapewnią ci najlepsze zabiegi pod okiem certyfikowanych specjalistów oraz nowoczesnym sprzęcie. Dzięki nim pozbędziesz się kompleksów i odzyskasz urodę.

pati
Posty: 139
Rejestracja: czw paź 01, 2020 2:12 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: pati »

Wybór zabiegów estetycznych jest bardzo duży. Wszystko zależy od tego, jaki efekt nas interesuje. Na stronie kliniki medycyny estetycznej Neonia znajdziecie wiele informacji właśnie na ten temat: https://neonia.com.pl/zabiegi-na-cialo/endermologia/ .

anya
Posty: 203
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:50 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: anya »

Bardzo dobrą opcją jest chociażby kwas hialuronowy laserowe wow. Dzięki niemu możecie nie tylko zniwelować zmarszczki, jak i również poprawić usta, czy inne aspekty w swoim wyglądzie. Także jest to zaskakujące, jak wiele można osiągnąć.

lizanna
Posty: 222
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:24 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: lizanna »

W temacie zabiegów estetycznych twierdzę, że Medica Białystok to rzetelny i godny zaufania wybór. Dzięki doświadczonym i wykwalifikowanym specjalistom klinika oferuje najwyższej klasy usługi z zakresu medycyna estetyczna białystok . Z tego co wiem, ich zabiegi są dostosowane do indywidualnych potrzeb i obaw każdej osoby, zapewniając naturalnie wyglądające rezultaty.

Awatar użytkownika
filiżanka
Posty: 6
Rejestracja: pt sty 12, 2024 7:35 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: filiżanka »

Warto posprawdzać opinie w internecie. Tam znajdziecie więcej informacji.
Życie znaczy ryzyko. Każde życie, które unika ryzyka, unika też życia. Każde życie musi być pełne porażek. Jeśli nie, to znaczy, że nie jesteś na dobrej drodze.

ODPOWIEDZ