Gdzie kupujecie odzież damską?

mnika
Posty: 119
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:56 am

Re: Gdzie kupujecie odzież damską?

Post autor: mnika »

ja też kupuję ciuchy w sieci :) zresztą tak samo jak buty :) tu jest znacznie większy wybór a i ceny są bardziej korzystne :) bardzo duży wybór obuwia dla każdego znajdziecie w sklepie butymodne/pl/sportowe-klapki-damskie-c19919.html. Niewygórowane ceny, bardzo szybka wysyłka, jakość też niczego sobie :)

anya
Posty: 203
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:50 pm

Re: Gdzie kupujecie odzież damską?

Post autor: anya »

A kojarzycie stronę pokato/pl? Jest to strona z odzieżą używaną, nową, jak i wszelkimi innymi rzeczami. Praktycznie można tam wszystko znaleźć, bo jest to serwis z najróżniejszymi ogłoszeniami. Tam też można znaleźć ciekawe oferty ciuszków.

dobraty
Posty: 287
Rejestracja: sob lip 18, 2020 1:57 pm

Re: Gdzie kupujecie odzież damską?

Post autor: dobraty »

Sklepów z odzieżą jest zatrzęsienie. Ja proponuję poszukać do ubrań modnych dodatków. Zobaczcie np tu protime24/pl/aar_m_Zegarki-Lacoste_Zegarki-damskie-Lacoste-2973.html Są tu zegarki damskie, znanej marki. Propozycje z paskiem lub z bransoletką. Duży wybór i ceny promocyjne.

zaradna
Posty: 319
Rejestracja: sob cze 13, 2020 11:12 am

Re: Gdzie kupujecie odzież damską?

Post autor: zaradna »

Ja ostatnio trafiłam na bardzo ciekawą ofertę tu facebook/com/Esy-Floresy-moda-dla-Ciebie-119599539765102/ Znajdziecie tu oryginalne ale eleganckie ubrania damskie. Pani Małgosia szyje je sama, wykorzytuje tylko naturalne materiały (bawełna,elastan). Możecie się z nimi zapoznać na stronie Fb. Warto jak chcecie wyglądać eleganco, a nie wydać dużej kasy.

junika
Posty: 44
Rejestracja: pn sty 27, 2020 10:05 pm

Re: Gdzie kupujecie odzież damską?

Post autor: junika »

Waszym zdaniem na zime jest lepsza kurtka czy płaszcz ? Modne płaszcze to przepis na udaną zimową stylizację! Wybierając okrycie na jesień i zimę, każda z nas wie, że to inwestycja na długi czas. Szukamy odpowiedniego fasonu dla siebie, zależy nam, aby płaszcz na zimę czy jesień był modny, ciepły i elegancki. Warto poczytac o płaszczach na zimę kraina-stylu/pl/modny-i-cieply-plaszcz-zimowy

Domis3223
Posty: 34
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:49 pm

Re: Gdzie kupujecie odzież damską?

Post autor: Domis3223 »

Lubie zakupy internetowe, często wieczorem przeglądam różne sklepy wieczorem gdy mam chwile dla siebie. Ostatnio wpadłam na całkiem fajny tatuum/com/pl/1149-rajstopy-i-skarpetki-damskie z niezłymi ubraniami i galanteria damska jak i męską.

Ewka
Posty: 116
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:04 pm

Re: Gdzie kupujecie odzież damską?

Post autor: Ewka »

Ja najczęściej kupuję przez Internet. Przede wszystkim w sieci jest bardzo duży wybór, poza tym ceny są często są sporo niższe niż w sklepach stacjonarnych. Ostatnio przeglądałam już sukienki na sylwestra na ceneo. W sumie nie mam żadnej eleganckiej kiecki, więc musze pomyśleć o zakupie czegoś wystrzałowego :)

Karusia
Posty: 135
Rejestracja: pt paź 30, 2020 10:41 am

Re: Gdzie kupujecie odzież damską?

Post autor: Karusia »

Jak damskie buty to tylko w sprawdzonych miejscach. Dla mnie podstawą przy zakupie jest wygodna i moda. Dlatego też często zerkam na zapato/com/pl/sznurowane-botki-damskie-skorzane . tam mają dosyc fajne buty zazwyczaj w przystępnych cenach.

elfi
Posty: 159
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:06 pm

Re: Gdzie kupujecie odzież damską?

Post autor: elfi »

Wiecie co, ja to nie mam ulubionego sklepu, ale na pewno będę próbowała kupować w sieci, bo tak jest najprościej. Co prawda ostatnimi czasy w ogóle nie mam do tego głowy, ale też myślę o zakupach jakiś. A dodatki będę tu sklep.solier/pl/pol_m_Akcesoria_Etui-na-laptopa-856.html zamawiać, łącznie z jednym z etui do laptopa dla mojego brata. Przyda mu się to.

papryczka
Posty: 35
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:45 pm

Re: Gdzie kupujecie odzież damską?

Post autor: papryczka »

W sieci jest mnóstwo miejsc,w których można kupić piękne ubrania dla kobiet w każdym wieku.Poszukując kobiecych,zwiewnych sukienek na każdą okazję warto szukać na Ceneo.
Mają tam ogromny wybór,są spódnice rozkloszowane w wielu rozmiarach i kolorach ceneo/pl/Spodnice/Rodzaj:Rozkloszowane.htm
Każda z nich starannie uszyta,w atrakcyjnej cenie,może sprawić,że każda stylizacja będzie dopełniona i oryginalna.

ODPOWIEDZ