Okulary przeciwsłoneczne

Awatar użytkownika
Carol21

Okulary przeciwsłoneczne

Post autor: Carol21 »

Witam! Tak jak w tytule. Ostatnio sporo rozmyślam nad zakupieniem okularów przeciwsłonecznych, jednak nie wiem jaka oferta będzie aktualnie najlepsza. Poszperałem trochę w sieci o tym i trafiłem jak na razie na okulary Wayfarer w Kodano.pl . Może ktoś z was tutaj na coś już się zdecydował i może coś polecić? Muszę przyznać, że mają oni dość spory wybór i świetne ceny. Rzeczywiście warto zrobić u nich zakupy? Zależy mi na porządnych okularach przeciwsłonecznych. Chciałbym, żeby wytrzymały mi dłużej niż jeden sezon. Dajcie znać co uważacie na ten temat, czekam na wasze opinie o tym sklepie. Dzięki za pomoc!
Konferencja: zgromadzenie ludzi nie mogących indywidualnie nic zrobić, którzy zebrali się, by dojść wspólnie do wniosku, że nie można nic zrobić.

zaradna

Re: Okulary przeciwsłoneczne

Post autor: zaradna »

Dla mnie najlepszą ofertę okularów przeciwsłonecznych ma ten sklep internetowy tu https://eyewear24.net/
W nim zawsze znajdę to czego szukam. Tu są okulary znanych marek o różnych modnych i eleganckich oprawkach. W jednym miejscu mogę kupić okulary dla siebie, męża i dzieci. I ceny są przyzwoite.

fikel76

Re: Okulary przeciwsłoneczne

Post autor: fikel76 »

Jakie lubicie?

ODPOWIEDZ