Kancelaria

Awatar użytkownika
kruk

Kancelaria

Post autor: kruk »

Hej, znacie może jakąś dobrą i sprawdzoną kancelarię? Zależy mi na profesjonalnym podejściu do sprawy. Możecie coś polecić? Wczoraj przeszukując internet dużo dobrego słyszałem na temat tej kancelarii kancelariafortis/pl/ . Co o nie sądzicie? Wyglądają na prawdziwych profesjonalistów w swojej branży. Ich priorytetem jest świadczenie pomocy prawnej, z zachowaniem zasad kodeksu etyki zawodu pracownika. Warto w nich zainwestować? Dajcie znać.
Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.

Greta

Re: Kancelaria

Post autor: Greta »

Jeżeli chodzi o kredyt frankowy lub odszkodowanie to udaj się tutaj https://kancelariaae.pl/ bo w tym się specjalizują i mają masę wygranych spraw. Nie tylko szybko określą szanse na wygraną ale nie wezmą złotówki jeśli nie wygrają. W takim układzie nic nie ryzykujesz więc tym bardziej warto walczyć.

wędrowiec

Post autor: wędrowiec »

Jesli mowa o prawie pracy to zobaczcie tu https://sawickiwspolnicy.pl/prawo-pracy/ To kancelaria adwokacka z długoletnim doświadczeniem. Min reprezentuje swoich klientów podczas toczących się postępowań sądowych i administracyjnych, oferuja pomoc przy sporządzniu dokumentów min wniosków, umów, regulaminów pracy i wynagradzania, a też doradztwo oraz uczestnictwo w relacjach ze związkami zawodowymi.

different

Post autor: different »

Potrzebuję wsparcia sprawdzonej kancelarii, która pomoże mi uzyskać odszkodowanie dla rowerzysty po wypadku. W zeszłym miesiącu podczas przejażdżki rowerowej wjechał we mnie samochód osobowy, co zakończyło się fatalnie - mam złamanie nogi w dwóch miejscach, dlatego powrót do zdrowia i rehabilitacja będzie trwała bardzo długo. Czy ktoś był w podobnej sytuacji i mógłby mi polecić kancelarię prawną, która zajmuje się sprawami w tym zakresie?

elfi

Post autor: elfi »

Właściwie to sporo o tym wszystkim myślałam, bo mam problem z kredytem i zastanawiam się, czy mnie stać na kancelarię. Chodzi w końcu o odfrankowanie tego, co komuś wiszę. Może warto będzie poprosić o pomoc, bo inaczej spłata może nie okazać się możliwa. Co wy na to? Na pewno na razie te kancelarie frankowicze Gdańsk mi się pokazały. Może znacie?

ODPOWIEDZ