dobre jedzenie

lisowa
Posty: 219
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:14 pm

Re: dobre jedzenie

Post autor: lisowa »

Ja ostatnio odkryłam smakidolinyzielawy/pl/ i zaczęłam zamawiać tam wędliny! Mają duży wybór szynek, kiełbas itd. Smak jest obłędny. Wszystko jest swojskie i smaczne. Ceny nie odstraszają! Wysyłają zamówienie na do każdego miejsca w Polsce.

fikel76
Posty: 622
Rejestracja: wt mar 09, 2021 2:56 pm

Re: dobre jedzenie

Post autor: fikel76 »

Ja lubię jeść dania wegetariańskie przyznam, takie mi smakują. Tutaj gerlach/pl/hummus właśnie pattrzę jak mam własny hummus przyrządzić i dziś spróbuję to zrobić. Zobaczymy jak mi się to uda ale wiem ze nie będzie łatwo.

lizanna
Posty: 222
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:24 pm

Re: dobre jedzenie

Post autor: lizanna »

A próbowaliście wody koksowej?? Co prawda nie jest to jedzenie ale jak spróbowałam u znajomej tego smaku to od razu zaczęłam sprawdzać oferty na stronie bee/pl/9015-woda-kokosowa . Dla mnie to małe odkrycie roku, nawet nie wiedziałam że takie co się pije

syrena
Posty: 68
Rejestracja: pn maja 18, 2020 5:02 pm

Re: dobre jedzenie

Post autor: syrena »

Dobre jedzenie to pojęcie względne i bardzo indywidualne. Jeśli o mnie chodzi to w każdym jadłospisie musi być odrobina mięsa. Najlepiej takiego swojskiego i sprawdzonego. Słyszałam, że świetne wyroby oferują Karol zakłady mięsne. Zamierzam u nich zrobić zamówienie i się przekonać.

Ewka
Posty: 116
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:04 pm

Re: dobre jedzenie

Post autor: Ewka »

Moim zdaniem najlepiej gotować samodzielnie :) Ja bardzo lubię przyrządzać obiady w domu. Przede wszystkim dzięki temu wiem z jakich produktów danie jest zrobione. Ogólnie staram się wybierać zdrowe produkty, takie jak kapusta kiszona czy ogórki kiszone ekologiczne. Kiszonki są bardzo zdrowe i smaczne, dlatego warto je często zjadać :)

fikel76
Posty: 622
Rejestracja: wt mar 09, 2021 2:56 pm

Re: dobre jedzenie

Post autor: fikel76 »

Dobre jedzenie to podstawa fajnej imprezy, dlatego ja wam polecam tą https://gerlach.pl/przepis-na-krupnik-z ... z-grzybami stronę z przepisami na dania smaczne, zdrowe i szybkie w przygotowaniu. Korzystam z niej zawsze jak nie mam pomysłu na obiad czy deser.

rucik
Posty: 64
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:08 am

Re: dobre jedzenie

Post autor: rucik »

Interesuje mnie sala bankietowa na imprezę firmową w Warszawie i okolicach. Zrobiłam już mały research i jak na razie to dla mnie Młody Grochów wygląda okazale. Będzie można poszukać właśnie tu https://mlodygrochow.pl/wynajem-sali-ba ... -warszawa/ informacji, jak wygląda wyprawiany bankiet. Chętnie dowiem się również, co o nich sądzicie. Dajcie znać, bardzo Was proszę.

ODPOWIEDZ