Reklama firmy

małwa
Posty: 88
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:07 am

Re: Reklama firmy

Post autor: małwa »

To jest na tyle ciekawa tematyka, że moim zdaniem powinniście się mocno nad tym zastanowić. Jestem pewna, że sporo osób będzie się tak reklamować i w razie czego dopełnieniem będzie blog firmowy . Z nowym rokiem czeka nas nowe wydarzenie, nowy czas. Próbujmy się promować.

rucik
Posty: 64
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:08 am

Re: Reklama firmy

Post autor: rucik »

Na pewno nie spodziewacie się nawet, jak dużo materiałów ogólnie się codziennie dziś wykorzystuje. Można powiedzieć, że nie tylko różnego rodzaju internet, ale i coś takiego wytnij/com/materialy/poliweglan-lity-na-wymiar . Dzięki poliwęglanowi możemy budować na przykład pleksy ochronne, czy reklamujące. Mam nadzieję, że o tym wiedzieliście?

rebecca
Posty: 184
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:47 pm

Re: Reklama firmy

Post autor: rebecca »

Jeżeli poszukujesz sposobów na reklamowanie swojej firmy to polecam ofertę agencji tworzenieprezentacji/pl/kontakt/ która wykona dla ciebie prezentację firmy. Dzięki nim będziesz mieć firmową prezentację która przyda się podczas spotkań z nowymi klientami. Taka inwestycja szybko się zwróci.

pati
Posty: 139
Rejestracja: czw paź 01, 2020 2:12 pm

Re: Reklama firmy

Post autor: pati »

Oczywiście najważniejsza jest w dzisiejszych czasach reklama internetowa. Warto rzucić okiem na takie rozwiązanie jak reklama w google chojnice: haiku/com/pl/reklama-w-google/ . Wybór odpowiedniej agencji marketingowej na pewno przyniesie pożądane skutki.

fikel76
Posty: 622
Rejestracja: wt mar 09, 2021 2:56 pm

Re: Reklama firmy

Post autor: fikel76 »

A czy słyszeliście o reklamie jroll up Jeśli nie to polecam wam poczytać ten blog.chroma/pl/rollup-reklamowy-ktory-przyciaga-uwage-jak-go-zaprojektowac/ artykuł w którym piszą o tym. Ja zdecydowałem na reklamę na roll up dla mojej firmy i Wam powiem, że było warto, bo mam dzięki temu dużo więcej nowych klientów.

lisowa
Posty: 219
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:14 pm

Re: Reklama firmy

Post autor: lisowa »

Zobacz sobie oferte tej firmy inbmarketing/pl/ Moim zdaniem warto zgłosić się do nich w sprawie reklamy w internecie a także stworzenia strony, logotypu lub grafik! Współpracuję z nimi już jakiś czas i jestem zadowolona z efektów. Nie wyobrażam sobie nie promowac firmy w sieci w dzisiejszych czasach.

different
Posty: 22
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:42 pm

Re: Reklama firmy

Post autor: different »

Mi również zależało na wypromowaniu mojej firmy w Internecie - zacząłem od stworzenia strony internetowej. Hosting wybrałem ten ze strony mhw/pl/hosting i uważam, że była to bardzo dobra decyzja. Jest szybki i niezawodny, skrzynki pocztowe działają bez zarzutu i ogólnie to nie ma się do czego przyczepić.

Greta
Posty: 180
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:55 am

Re: Reklama firmy

Post autor: Greta »

Jak chcesz reklamować firmę to pomyśl o tym aby zakupić tutaj https://www.123koszulki.pl/sklep/katego ... reningowa/ bluzy i koszulki oraz zleć naniesienie nadruków własnego pomysłu. Na pewno takie ciuchy rzucą się w oczy i przyciągną klientów.

fatima
Posty: 158
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:08 pm

Re: Reklama firmy

Post autor: fatima »

Zainteresuj się też koniecznie reklamami Facebook Ads. Mogę Ci nawet polecić bardzo ciekawy artykuł o tej tematyce: https://www.olsztyn24.com/news/39593-ka ... ujesz.html . Uważam, że jest to bardzo przydatna wiedza.

Ewka
Posty: 116
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:04 pm

Re: Reklama firmy

Post autor: Ewka »

Obecnie dostępne są bardzo różne formy reklamy i moim zdaniem na pewno warto postawić na kilka, żeby trafić do różnych grup odbiorców. Dobrym rozwiązaniem jest też skorzystanie z nowatorskich sposobów reklamy jak Digital Signage https://solix.pl/digital-signage/. Reklama ta jest skierowana do konkretnej grupy odbiorców, ma ich zaskoczyć i zapaść w pamięć, dzięki czemu ma wpływ na decyzje zakupowe.

ODPOWIEDZ