Moje hobby

fikel76
Posty: 622
Rejestracja: wt mar 09, 2021 2:56 pm

Moje hobby

Post autor: fikel76 »

Powiem szczerze, że mnie interesuje wiele rzeczy, ale nie mogę powiedzieć, że mam konkretne hobby, któremu się oddaję. Mój znajomy np. kolekcjonuje nasiona marihuany. Można je zamówić w tym sklepie panpestka/pl/manufacturer/pan-pestka-crew/ w bardzo korzystnej cenie. Mają wiele dostępnych rodzai.

zaradna
Posty: 319
Rejestracja: sob cze 13, 2020 11:12 am

Re: Moje hobby

Post autor: zaradna »

Też mam wiele zainteresowań. Ale chyba najbardziej lubię dobrą książkę. Np tę taniaksiazka/pl/pani-noc-mroczne-intrygi-tom-1-cassandra-clare-p-1683736.html Książki fantasy to mój ulubiony gatunek literacki. Chociaż w tej księgarni jest wiele ciekawych propozycji książek o różnej tematyce. Warto sprawdzić, oczywiście pod warunkiem że lubicie czytać.

different
Posty: 22
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:42 pm

Re: Moje hobby

Post autor: different »

Moim hobby od ponad roku jest tworzenie stron internetowych, aktualnie mam kilka portali o różnej tematyce. Rozważam nawet tworzenie stron na zamówienie i czerpanie z tego zysków, ale nie doszłam jeszcze do takiej wprawy. Wszystkie strony są na hostingu od firmy mhw/pl/, która oferuje rejestrację domen, szybki hosting i certyfikaty SSL. Jeżeli macie w planach założyć własną stronę, to ich wachlarz usług jest godny polecenia.

pati
Posty: 139
Rejestracja: czw paź 01, 2020 2:12 pm

Re: Moje hobby

Post autor: pati »

Można też posłuchać sobie muzyki. Polecam słuchanie muzyki w wolnych chwilach. To naprawdę relaksuje. Szczególnie polecam taką muzykę na winylach ze sklepu winylownia/pl/pl/menu/muzyka/plyty-winylowe/elektronika-187.html . Trzeba przyznać, że taka forma słuchania muzyki jest zupełnie inna niż muzyka puszczana z komputera.

małwa
Posty: 88
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:07 am

Re: Moje hobby

Post autor: małwa »

Prawdę mówiąc, ja sama mam problem z wyszukiwaniem odpowiedzi na ten temat i na razie sprawdzam różnego rodzaju opcje. Na pewno dobrze będzie zerkać na coś takiego, co mi pomoże, czyli na coś do zbierania. Hologramy kolekcjonerskie opinie o nich - to może mnie zaciekawić. Pomożecie?

lisowa
Posty: 219
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:14 pm

Re: Moje hobby

Post autor: lisowa »

Myślę, ze ten portal finansowy moze was zainteresować https://finansowymagazyn.pl/ukraina-nie ... -dostawce/ jeśli interesuje was sytuacja w kraju i na świecie to z pewnością znajdziecie tam artykuły dla siebie. Ja lubie tam zaglądać. Sytuacja polityczna i finansowa bardzo mnie interesuje.

anya
Posty: 203
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:50 pm

Re: Moje hobby

Post autor: anya »

A czy ktoś z was może interesuje się w graniu na instrumentach, a może śpiewa? Czy uczestniczyliście kiedyś w spotkaniach jam session ? Chciałabym się dowiedzieć - jak na nich jest? Chyba super, co?

ODPOWIEDZ