świeta

dobraty

świeta

Post autor: dobraty »

Macie pomysl na świąteczne prezenty? Gdzie kupujecie by nie było zbyt drogo?

wędrowiec

Re: świeta

Post autor: wędrowiec »

Zobacz sobie tę ofertę tu bee/pl/t/pomysly-na-swiateczne-prezenty Tu masz dużą propozycję na prezenty świateczne. Mi np spodobał się kuferek zestaw prezentów dla dzieci. Ale i dla dorosłych jest tu wiele propozycji. A jeśli chodzi o ceny to masz tu dużo promocji.

zaradna

Post autor: zaradna »

Moim zdaniem zawsze dobrym prezentem są książki. Zobaczcie np tę ofertę tu taniaksiazka/pl/autor/sarah-j-maas Są tu propozycję książek amarykańskiej pisarki, która specjalizuje się w powieściach fantastycznych z wątkami romantycznymi. Wybór jest duży a i ceny promocyjne.

karka

Post autor: karka »

A skoro już o świętach mowa, to gdzie zazwyczaj zaopatrujecie się w różne świąteczne ozdoby? Macie jakieś swoje sprawdzone, ulubione sklepy? Jeśli tak, to jakie? Ja na przykład często zaglądam do Happenings/pl, zawsze znajdę tam coś ciekawego :)

fikel76

Post autor: fikel76 »

A macie jakieś interesujące propozycje, jeśli chodzi o prezent na mikołajki dla dziecka ? Nie ukrywam, że poszukuję właśnie czegoś odpowiedniego i mam nadzieję, że trafię na fajną i interesującą ofertę. Myślę, że warto stawiać na praktyczne prezenty.

Greta

Post autor: Greta »

Jeśli chodzi o święta to warto podarować prezent który spełni oczekiwania każdego więc polecam taki sklep https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikat ... urat/10498 Zakupisz u nich kosze które zawierają markowe słodycze, kawy i herbaty oraz alkohole. Dobierz odpowiedni kosz i prezent gotowy.

rebecca

Post autor: rebecca »

Jeżeli chodzi o święta i prezenty to idealnym miejscem na zakupy prezentów będzie sklep Toys4Boys. Tam zakupisz prezent dla męża jak i swoich dzieci a mają spory wybór. Kupisz gry, puzzle i różne gadżety na każdy wiek.

ODPOWIEDZ