Pediatra

deborah

Pediatra

Post autor: deborah »

Pediatra Kraków - jakiego lekarza polecacie? Szukam osoby z dobrym podejściem do małych dzieci.

Awatar użytkownika
Carol21

Re: Pediatra

Post autor: Carol21 »

Mój syn ostatnio złapał wysypkę - oprócz tego miał podwyższoną temperaturę ciała oraz kaszel. Zareagowaliśmy bardzo szybko - zadzwoniliśmy do pediatry https://pediatra.slask.pl/, który niezwłocznie pojawił się w naszym domu. Zbadał dokładnie nasze dziecko i przypisał antybiotyk. Całe szczęście jego stan zdrowia się poprawił, a wszystko jest zasługą lekarza, który posiada ogromną wiedze i doświadczenie w zakresie leczenia dzieci. W przyszłym tygodniu pediatra przyjedzie na wizytę kontrolną, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku - mam nadzieję, że syn do tego czasu całkowicie wyzdrowieje!
Konferencja: zgromadzenie ludzi nie mogących indywidualnie nic zrobić, którzy zebrali się, by dojść wspólnie do wniosku, że nie można nic zrobić.

elfi

Post autor: elfi »

Nie jest wcale łatwo dobrego pediatrę dostać, ale wydaje mi się, że dobrze będzie przede wszystkim przemyśleć coś i zadziałać. Na przykład skuteczny może się okazać, w przypadku wielu rodzai kaszlu, syrop bronchostop. Jeśli o mnie chodzi, to w dużej mierze się na tym wlaśnie. skupiam. Chcę dobrze wyposażyć rodzinną apteczkę.

lisowa

Post autor: lisowa »

Wczesna diagnoza może uratować życie. Dlatego polecam badanie wes które można wykonac u dzieci i dorosłych. To badanie ma na celu wykrycie chorób genetycznych. Słyszeliście o nim?

ODPOWIEDZ