Lustra

aya_juki
Posty: 82
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:20 pm

Lustra

Post autor: aya_juki »

Cześć, czy macie jakiś sprawdzony sklep z lustrami? Zależy mi na bogato zdobionej ramie i dość sporym lustrze, bo potrzebuję do garderoby. Prowadzę bloga modowego więc lustro musi być określonych rozmiarów aby zdjęcia wychodziły dobrze. Zastanawiałam się nad tym, aby zlecić wykonanie lustra na wymiar i mieć oryginalne i niepowtarzalne lustro. Co myślicie? Znacie pan-szklarz/pl/lustra/ ? Podobno robią rewelacyjne lustra

boho
Posty: 63
Rejestracja: pn paź 12, 2020 1:09 pm

Re: Lustra

Post autor: boho »

A to wszystko zależy od tego do jakiego pomieszczenia szukasz lustra. Bo jeśli chodzi o lustro do łazienki to ja tutaj sklepmo/pl/pol_m_Lazienka_MEBLE-LAZIENKOWE_Lustra-lazienkowe-266.html widziałam bardzo duży i ciekawy w nich wybór. Jeśli chodzi o ceny to także mają tam bardzo przestępne. Więc ja tam wolę szukać w internecie, bo idzie to znacznie szybciej i taniej.

dobraty
Posty: 287
Rejestracja: sob lip 18, 2020 1:57 pm

Re: Lustra

Post autor: dobraty »

Dla mnie lustro do łazienki to chwilowo odległy problem. Jestem na etapie remontu i szukam odpowiednich urządzeń do łazienki. Trafiłam na serię cersanit crea w sklepie internetowym Topsanit. Korzystając z tej oferty mam nadzieję na urządzenie fukcjonalnej, stylowej łazienki. Są tu eleganckie meble, dobrej klasy ceramika i niezbędne dodatki.

wędrowiec
Posty: 258
Rejestracja: czw mar 11, 2021 6:35 pm

Re: Lustra

Post autor: wędrowiec »

Bardzo ciekawą ofertę luster znajdziecie tu szklarzokuniew/pl/lustra-na-wymiar/ Tu znajdziecie lustra od cenionych producentow. A też można zamówić lustro na wymiar. Najbardziej popularne są srebrne lustra, ale dostaniecie też lustra w odcieniu grafitu, brązu itp. Sprawdźcie sami.

elfi
Posty: 159
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:06 pm

Re: Lustra

Post autor: elfi »

Ja mam jedno, obok parapetu i wiem, że na pewno będzie problem z tym, żeby je odpowiednio przygotować, dlatego zerkam sobie na coś takiego, jak odpowiednia oprawa lustra. Kolejna sprawa, że farba do parapetu pcv mi też będzie potrzebna. Co wy na to? Jakie macie w tym względzie ukierunkowania?

ODPOWIEDZ