Kuchnia

rebecca

Re: Kuchnia

Post autor: rebecca »

Jak urządzasz kuchnię to pamiętaj o takim dodatku jak ładne firanki a te dostaniesz tutaj nietylkofiranki/pl/firany-gotowe-na-przelotkach/378-1921-firana-mary-cieniowana-z-woalu-145x250-na-przelotkach.html Mają ogromny wybór produktów i oprócz samych firanek dostaniesz też zasłony, pościel oraz narzuty. To powinno wystarczyć żeby zakupy były udane i zadowoliły klientów.

boho

Post autor: boho »

Wiadomo, że kuchnię chcemy mieć jak najlepiej urządzoną. A że przy okazji urządzam taką kuchnie letnią to wiecie tam także niezbędne będzie sprzęt AGD. I tak też szperając w internecie znalazłam tutaj hendi/pl/obrobka-termiczna/kuchenki-indukcyjne takie fajne małe kuchenki indukcyjne. I tak sobie myślę, że warto taką chociaż jedną mieć.

lisowa

Post autor: lisowa »

Macie okap w kuchni? Ja właśnie urządzam naszą kuchnię i zastanawiam się nad okapem blatowym z Ciarko Design. W ofercie tego sklepu są też inne okapy, ale wydaje mi się, że okap blatowy u nas sprawdzi się najlepiej. Ktoś z was ma okap tej marki?

karka

Post autor: karka »

W żadnej kuchni nie może oczywiście zabraknąć solidnego zlewozmywaka. Według mnie najlepiej w kuchniach sprawdzają się zlewozmywaki granitowe. Widziałam takie ostatnio w ofercie firmy Brenor na stronie internetowej brenor/pl/. Jeśli macie chwilę wolnego czasu, to polecam również i Wam się z ta ofertą zapoznać. Jak widać są tam dostępne zlewozmywaki z różną ilością komór i w różnych kolorach :)

wędrowiec

Post autor: wędrowiec »

W kuchni powinny znaleźć się też ładne, pojemne meble. Ja znalazłem taką ofertę tu stolkar/pl/systemy-kuchenne/ Ta fabryka mebli ma duża ofertę mebli kuchennych i to w przyzwoitych cenach. Znajdziecie tu meble kuchenne klasyczne jak i nowoczesne. Meble z tej fabryki mają dużą renomę nie tylko u nas, ale też na rynku europejskim.

dobraty

Post autor: dobraty »

Ja szukając rzeczy na wyposażenie kuchni trafiłam do sklepu internetowego tu abfoto/pl/produkty/male-agd To bardzo dobrze zaopatrzony sklep. Można tu np dostać gofrownice, czajniki elektryczne, krajalnice itp. Patrzcie w zakładkę małe AGD -warto.

lizanna

Post autor: lizanna »

A macie wybrane już dodatki i akcesoria do kuchni? Jeśli nie to zerknijcie na ofertę sklepu sfmeble/pl/p/czajnik-50s-style-czarny-matowy . Ten czajnik jest super! Desing zdecydowanie niebanalny. W ofercie tego sklepu można znaleźć jeszcze dużo więcej ciekawych rzeczy, polecam sobie zajrzeć

mnika

Post autor: mnika »

jak kuchnia to i stół :) ja postawiłam na taki wykonany z drewna i uważam, że to był strzał w 10 :) jest nie tylko funkcjonalny i praktyczny ale też nadaje wnętrzu takiego przytulnego charakteru. Skorzystałam z oferty firmy stolywood/pl/ . samodzielnie wybrałam rozmiar, kolor i to jak ogólnie ma się prezentować. Potem już tylko czekałam na dostawę ( która odbyła się terminowo).

Greta

Post autor: Greta »

Jeżeli tworzysz swoją wymarzoną kuchnię to na pewno skontaktuj się z firmą szklarzokuniew/pl/kontakt/ która potrafi wykonać z szkła wiele ciekawych produktów. Nie tylko wykonają lustra czy kabiny prysznicowe ale także piękne zabudowy szklane a nawet oryginalne meble ze szkła. Dzięki nim stworzysz piękną kuchnię.

pati

Post autor: pati »

A co robicie kiedy któryś ze sprzętów ulegnie awarii? Czy wiecie, do kogo się w takiej sytuacji zgłosić? W moim przypadku świetnie sprawdził się Serwis AGD Wrocław - naprawa sprzętu AGD TECHNIK: serwisagd-technik/pl/ . Warto zapisać sobie namiary na tę firmę.

ODPOWIEDZ