Budowa ogrodu

Awatar użytkownika
Jadij65
Posty: 512
Rejestracja: śr lip 03, 2019 7:07 am

Budowa ogrodu

Post autor: Jadij65 »

Siemka! Zastanawiam się ostatnio sporo nad wybudowaniem ogrodu. Chciałbym skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która zajmuje się projektowaniem oraz urządzaniem takiego ogrodu. Macie może jakieś pomysły? Dzisiaj przeszukując internet wpadłem na tą stronę https://kepkaogrody.pl/ . Co o niej myślicie? Z tego co widzę to mają oni całkiem niezłe portfolio. Warto im zaufać?
All you need is love

Hela34
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:53 pm

Re: Budowa ogrodu

Post autor: Hela34 »

Chcąc urządzić sobie ładny i przytulny ogród na pewno potrzebne będą ładne kwiaty ogrodowe. Najlepiej poszukać ich na portalach ogłoszeniowych ponieważ tam jest ich bardzo duży wybór, a ceny bardzo atrakcyjne. Lato już za moment więc i posiedzenia w ogrodzie będą coraz częstsze. Dlatego warto zadbać o to, żeby stworzyć sobie przyjemne środowisko.

Greta
Posty: 180
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:55 am

Re: Budowa ogrodu

Post autor: Greta »

Do obsługi swojego ogrodu z pewnością przyda Ci się zainteresować stroną jaką jest sklepdaglezja/pl/category/sprzet-gardena Znajdziesz tutaj bardzo dużo ciekawych ofert odnośnie narzędzi ogrodowych takich jak kosa spalinowa czy elektryczny sekator oraz nożyce do ucinania gałęzi drzew.

anya
Posty: 203
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:50 pm

Re: Budowa ogrodu

Post autor: anya »

Najlepiej byłoby zacząć od przygotowania terenu. Jak nie macie dużego ogrodu, to na pewno nie wiedziecie tam traktorem ze specjalnym sprzętem do wyrównania terenu. Zawsze jednak takie, jak tutaj stiga/pl/sklep/przygotowanie-trawnika sprzęty mogą wam pomóc w przygotowaniu terenu.

misiaczek
Posty: 3
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Budowa ogrodu

Post autor: misiaczek »

Czy jest na forum ktos, kto posiada basen ogrodowy całoroczny? Interesuje mnie ten temat, ponieważ mam w planach remont mojego ogrodu i zastanawiam się czy takie baseny zewnętrzne mają rację bytu przy naszym klimacie. Dajcie znać, co o tym sądzicie.

fatima
Posty: 159
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:08 pm

Re: Budowa ogrodu

Post autor: fatima »

Koniecznie pomyśl też o zadaszeniu tarasu. Jest to szczególnie ważne jeżeli planujesz spędzać na nim czas także w przypadku ostrego nasłonecznienia oraz opadów atmosferycznych. Bardzo fajną opcją jest dach nad tarasem, zadaszenie POLA2: ogrodolandia/pl/dach-nad-tarasem-pola2 . Warto wziąć taką opcję pod uwagę.

aya_juki
Posty: 82
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:20 pm

Re: Budowa ogrodu

Post autor: aya_juki »

Mi marzy się ogród zimowy, lubię kwiaty w donicach i chciałabym mieć taką małą egzotykę w domu. W okresie jesienno-zimowym bardzo brakuje mi roślin więc jakoś mogłabym sobie zrekompensować ich brak. Co do samego wykonania czytałam, że można wykorzystać do tego techplast.group/pl/prod/branza-budowlana/poliweglan-komorowy-i19 . Co myślicie o takim ogrodzie? Sprawdzi się czy nie?

Awatar użytkownika
Carol21
Posty: 267
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: Budowa ogrodu

Post autor: Carol21 »

Jeśli natomiast chodzi o wyposażenie ogrodu, to polecam zerknąć tu https://pokato.pl/dom-i-ogrod Moim zdaniem jest tam naprawdę sporo ciekawych ofert.
Konferencja: zgromadzenie ludzi nie mogących indywidualnie nic zrobić, którzy zebrali się, by dojść wspólnie do wniosku, że nie można nic zrobić.

Aksamit
Posty: 11
Rejestracja: pt paź 16, 2020 8:44 am

Re: Budowa ogrodu

Post autor: Aksamit »

Czy jest na forum ktos, kto posiada basen ogrodowy całoroczny? Interesuje mnie ten temat, ponieważ mam w planach remont mojego ogrodu i zastanawiam się czy takie baseny zewnętrzne mają rację bytu przy naszym klimacie. Dajcie znać, co o tym sądzicie.
Można próbować, tylko trzeba dbać o taki zakup. Lata mamy coraz cieplejsze, ulga w upały jest ogromna. Pomyślcie sobie, że po całym dniu pracy możecie wskoczyć na pół godzinki do wody i odpocząć. Lepiej wydać trochę więcej kasy na początku i potem mieć mniej zmartwień. Kupiliśmy basen z przeciwprądem basenispa/pl/kategoria-produktu/swimspa/ i to najlepsza inwestycja dla domu i dla nas.

dobraty
Posty: 287
Rejestracja: sob lip 18, 2020 1:57 pm

Re: Budowa ogrodu

Post autor: dobraty »

My za urzadzanie ogrodu, trochę zaczeliśmy nie tak jak trzeba. Jest wszystko, poza altaną. Teraz najmowanie ludzi nie bardzo nam odpowiada. Dlatego idealnym rozwiązaniem wydaje się nam ta oferta ecomobilehome/pl/
Domek holenderski mobilny - więc nie będzie problemu z transportem i ustawieniu w dowolnym miejscu. Jest ocieplony, wyposażony. Można w nim spędzać czas nie tylko w okresie letnim, sprawdza się też w okresie jesiennym, gdy dni są krótkie i chłodne.

ODPOWIEDZ